Restaurace v Brně
 

Restaurace Divá Bára Brno

Brno > Královo Pole, Žabovřesky, Lesná > Restaurace Divá Bára
Restaurace Divá Bára
Štefánikova 21, Brno
Otevírací doba
Po-Čt 11:00-23:00
Pá-So 11:00-23:30
Ne 11:00-22:00

U Divé Báry se budete cítit jako doma! Tradiční česká kuchyně jako od maminky s výběrem některých mezinárodních pokrmů Vás jistě přesvědčí, že všude dobře a u Divé Báry nejlíp. V restauraci pravidelně probíhají ochutnávky pivních speciálů - Lobkowicz, Poutník, Valášek, Rychtář a mnoho dalších.
  • - časté ochutnávky pivních speciálů
  • - masové hostiny plné žeber, tataráků a stehýnek
  • - každý den 3 druhy denního menu jako od maminky

Speciality restaurace:
  • - srnčí speciality, Svatomartinské hody a hovězí tatarák z mladého býčka

Mapa


Restaurace Divá Bára - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Pavel
V denním menu byl Mix gril donedávna za 99,-. Nyní je za 104,-, budiž, ale že místo dipovacích bramborových plátku změnili také maso, místo vepřové panenky kotleta, která je cca 2x levnější, to není moc dobrý přístup k zákazníkům.

Jiří Šmíd
Byli jsme zde na večeři s manželkou, bráchou a švagrovou ve čtyřech včera, 13.6.2018. Klasika - objednali jsem si 4x Svijany a rozhodli se pro tatarský biftek. Nevím, jestli to datum mělo nějaký vliv, ale po chvíli se servírkou přišlo i překvapení, nebo spíš zděšení - nic horšího jsem na talíři nikdy neměl. Kašovitá hmota roztékající se do kolem naskládaných topinek, do které se bořily a propadaly tři kozí rohy. V jídelním lístku inzerovaný "Tatarský biftek míchaný dle receptu šéfkuchaře" byla kašovitá hmota odpudivého vzhledu nahnědlé barvy a v ní plovoucí růžové kousky větší velikosti s bílými kusy, patrně cibule a kousky šlach, výrazné chuti plnotučné hořčice. A chyba se stala - místo žádosti o účet za 4 pivka a odnesení toho, co se vydávalo ta "tataráček" jsme se s váhavými a rozpačitými pohledy do "ňamky" pustili - uznávám, naše blbost. Při pokusu nožem nanést stékající hmotu na topinku se to moc nedařilo, asi by to chtělo spíš lžíci. Jídlo nikdo z nás nedojedl. Po objednání si preventivních fernetů jsme zaplatili a s vědomím, že "sem už nikdy více" jsme odešli. To, že tento příspěvek je napsán svědčí o tom, že jsme navzdory očekávání, bez zdravotních obtíží, nikoliv však psychických, přežili. Pokud pan majitel se spokojí s podobně "tupými" hosty, jako jsme byli my, jistě bude mít nadále i v budoucnu podnikatelské úspěchy.

Pavel J.
Byli jsme zde včera na večeři s bráchou, protože jsme dostali chuť na zvěřinu a musím přiznat, že to byl vážně luxus. Už přesně nevím jak se jmenovalo jídlo, ale byla toho velká porce, výborná chuť a pekelně jsme se najedli. První byly typuju mufloní steaky a to druhé zvěřinový guláš nebo tak nějak.

Eva
Milá a neformální obsluha, dobrý cibulový kroužky. Fajn pivo (Polička a Svijany, myslím). Zahrádka, na které se dá sedět i za deště a přímo tam mají pípu, takže je to tam rychlovka :).

Dmitry S.
Lunch menu sucks. The guys sitting next to me got a spoiled chicken 😷. Although the waiter returned their money back it's not acceptable at all!

Luc K.
Rebierka!!

Tomáš K.
Byl jsem zde pozvan na voucher- zebra kridla, koleno a tatarak. Jidlo tezce podprumerne, hrozny zpusob naservirovani a otevrena pouze zahradka.

Petr S.
Když mají něco sladkého, tak přijďte dřív. Mňam.

Vašek .
Vyborna madarska polivka :-)

alenar
Heslo wifi: divabara21

Roman
Excelentní tatarak a vynikající Svijany. Stylové prostředí. Stojí za návštěvu, možná i pravidelnou.

venik
Doporucuju hovezi. Dokazou je udelal rare.

Pavel K.
Vyborna madarska polevka zebirka, kureci steak v rendliku a demon 13stupnu :) doporucuji

Jan H.
An above-average lunch menu