Restaurace v Brně
 

East Village Bar & Diner Brno

Brno > CENTRUM - střed, Veveří, Černá pole > East Village Bar & Diner
East Village Bar & Diner
Jaselská 2, Brno - střed
Otevírací doba
Po-Pá 09:00-02:00
So-Ne 11:00-02:00

The East Village is a unique bar and diner offering American style food and drinks to Brno's Czech and international community. The East Village follows the American diner tradition with its friendly service, open grill and breakfast served all day.

Typická americká restaurace, přesně jak ji znáte z filmu. Nemusíte jezdit do Ameriky, abyste si vychutnali dobré burgery a pravé hotdogy tady u nás. K tomu restaurace je autenticky zařízena, takže se rázem s prvním krokem do restaurace v Americe objevíte.

  • - originální americká restaurace
  • - snídaňové menu
  • - našlapané burgery, hotdogy, sendviče, lívance a dalšíFotografie

East Village Bar & DinerEast Village Bar & DinerEast Village Bar & Diner
East Village Bar & DinerEast Village Bar & DinerEast Village Bar & Diner


Mapa


East Village Bar & Diner - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Jiří
Je to opravdu spíše bar - tj zajít si tam na večeři nic moc - prostředí i hluk. Ony tolik vychvalované hamburgery - dal jsem si královský číz - chuťově dobrý, ale to pečivo konzistenčně nic moc - vrchní půlka suchá, taková nijaká, no a spodní rozblemcaná na s.... K hambáči se neobtěžují dodat příbor, a to je v tomto případě problém, protože čistí jej nedojíte :-) V poměru cena/\"výkon\" také nic moc. Na pořádný hambáč v Brně raději jinam ;-)

Tomáš
Tel. č. nikdo nebere. Umřeli.