Restaurace v Brně
 

Flavours Brno

Flavours
Běhounská 12/14, Brno
Otevírací doba
Po-So 11:00-23:00
Ne 12:00-22:00

Chutě a vůně Indie mohou být nekonečné! Pokud nevěříte tak zavítejte do tradiční indické restaurace Flavours a užijte si naplno zdejší indické pokrmy od pravých kuchařů z Indie, kteří Vám chtějí předat své umění. Objevte nový rozměr chutí vzdálené země a probuďte v sobě gurmána. Přes obědy zde mají indické obědové menu all you can eat.
  • - výhodné obědy i večeře formou bufetu
  • - moderní pojetí indické kuchyně





Mapa






Flavours - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
awe
kurzové sázky, velmi spolehlivé informace http://vitosen.blogspot.cz/

Romcl
Zatím moje nejhorší zkušenost co se tyče indických restaurací.Zavítal jsem přes poledne,vyzkoušet polední bufet za 109 kč.Jediné co připomínalo indickou kuchyni byl dal,kuře vindaloo připraveno z posekaných krků,kostí s kousky kuže a srdíček,jen lehce pikantní,nemělo s názvem tohoto pokrmu nic společného,druhé kuřecí jídlo bohužel jen šťáva ve které bylo umění najít kousek kuřecího,Aloo brambory mastné bez chuti,naštěstí rýže a naan nezklamal,ale to je dosti málo a o ceně 35 kč za třetinku nealkoholického piva škoda mluvit.Nevím jestli jsem chytil špatný den,ale pro mě obrovské zklamání.

fotrik
Meli jsme zde akci. Byla zaplacena dopredu a nabidka znela skvele - tri jidla, jedno z nich palive, snez co muzes behem 2 hodin. Jidlo bylo priserne, paliveho nebylo nic, jedine jidlo s masem bylo pryc za 20 minut, zbyla 2 za dalsich 20 minut. Cisnice slibila za minutku donest dalsi, nedonesli do konce onech 2 hodin uz vubec nic. Jestli nechcete byt podvedeni, zdaleka se restauraci vyhnete.

Zuzka N
Pro Jakub G: víte pokud máte 1500 na večeři tak jistě i máte 5kč na jedno jabko;) že dostala žena chut...já taky mám někdy chut a nemusím hned všude pochtívat:D

Anna S.
Food and service is OK, but not cheap

Andrea G.
Vegetable samosa are great and Bombay lamb curry is just divine with butter naan!

Petr D.
Nice Indian place. During lunch time it is "all you can eat", so you will not leave hungry. Tasty Indian food and great fresh Naan. Only drinks are little bit expensive. In overall great place.

Jakub V.
Nice ! Proper Indian Food and nice and kind service! Indian cooks! / na urovni! Skutecna indicka kuchyne od indickych kucharu.

Jakub K.
Great lunch buffet

Jakub K.
They have very good all-you-can-eat lunch buffet with meat and vegetarian options. Staff is really friendly and food is very reasonably priced

Roman N.
Lunch buffet very disappointing-curry chicken&masala absolutely tasteless&cold!Nan bread delicious tho.Mango lassy quite tasty.

Mariam L.
Chicken Tika Masala with Garlic Naan

Mariam L.
Chicken Tikka Masala with Garlic Naan

Mariam L.
Chicken Tikka Masala

Pavol
So far the worst Indian restaurant in Brno. Avoid this place.

Tomáš K.
The most expensive but the most delicious indian food in Brno.

Honza F.
Jalfrezi was spicy just enough, it was also full of crunchy vegetables. Full of flavours. ;-) All in all, it's a very good Indian restaurant.

Boris M.
Very good indian food & friendly service.

Vaibhav G.
Good Indian food, authentic & full of flavors. The owner is very nice & its great to have a chat with him over dinner.

Lucia T.
Don't be scared of the vindaloo - wasn't that spicy:) masala was great

Matej R.
Vyborne all u can eat menu (unlimited buffet) za 109kc. Capovana kofola 30kc.

Sveta K.
The best Chicken Curry Home Style ever :)

insekticid
Fal splnen! chutovka

Jiri K.
Lamb Fal rules

Tomas R.
Second best indian restaurant in Brno. If you think vindaloo is for sissies, try lamb Fal (aka liquid lava).

Pavel D.
Obědové menu bez chuti. Jediné koření chilli a římský kmín. Z indické kuchyně byla snad jen jména.

Xóža H.
Přes oběd all you can eat. Jidlo je bohužel dost bídné a za Indii bych ho rozhodně neoznačil. K výběru je šest řídkých omáček mdlé chuti, jediné koření je snad jen trocha chilli. Běžte do Buddhy.

Natalia
Naposledy velke zklamani z menicka. Jidlo bez chuti, jen hodne palive. Nic pro rodinu s detmi.

Tereza S.
Strašně dobrý čerstvý naan!

Andělka B.
Dobrá, možná trochu dražší, ale na obědové all you can eat menu za 100,- ideál. / Nice, maybe too expensive, but the lunch all you can eat menu for 100,- is quite good.

Mips
Taková česká indická. Nic moc - spíš nic, než moc.

Honza P.
Skvělé jídlo i obsluha. Chodím sem na ostré omáčky (které ale někdy v poledním menu chybí) a za návštěvu stojí i ty krásné indky, které se tu občas pohybují :-)

Alexandra O.
Dobrý výběr jídel,windaloo doporučuju

Michala H.
Dobrá restaurace na oběd, platbu se slevou na ISIC hlásit předem!