Restaurace v Brně
 

Forhaus Brno

Forhaus
Pekařská 4, Brno
Otevírací doba
Po-Pá 08:00-23:00
So-Ne 11:00-23:00

Vyzkoušejte pro změnu něco domácího a kvalitního, následujte lahodou vůni, která se line z kuchyně a ta Vás dovede přímo do vyhlášené restaurace Forhaus. Dejte šanci novému zážitku z této restaurace, aby se zařadil mezi Vaše gurmánské zkušenosti.
  • - nové otevřená krásná restaurace
  • - sezónní akce

Mapa


Forhaus - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Jana Uh. Hradiště
24. 7. 2014 Moc, moc děkujeme za všechno, skvělý a ochotný personál, výborné jídlo a víno, ale hlavně za záchranu promoční hostiny naší dcery. změny za nefungující Brabander vůbec nelitujeme! Určitě se vrátíme a doporučíme všem. VELKÝ DÍK. Jana Píšťková, Uherské Hradiště

Szilvia M.
I love it!! 😍😍

Pavel H.
Krásný interiér, trošku zvláštní číšník, netypický styl kuchyně, nicméně od jídla téhle cenové kategorie očekávam mnohem víc.

Pavol D.
Málo vegetariánskych možností na meníčkach. Málokedy majú aj vege možnosť polievky.Veľké mínus je možnosť platiť kartou až nad 500Kč. Vyhovárajú sa na rýchlosť platenia pri meníčkach, čo je nezmysel

Honza H.
Try Tafelspitz.

Mips
Domácí limca. Cena odpovídá kvalitě. Líbí se mi interiér včetně prostirani.

Petr S.
Polévka halászlé je fakt dobrá, ještě tak trhance, zbytek nic moc. Obsluha příliš lidová, jsou lepší podniky v Brně. Sem už nikdy.

Ondra H.
Denní menu za 120, ale velmi dobré. Hovězí vývar tak akorát silný, roštěná měkká, vajíčko skvěle udělané, rozmarýnové brambory i čokoládový dortík v pořádku. Na můj vkus trochu překlimatizováno.

Václav
Sice nevaří z nakupovaných polotovarů, ale vytváří si vlastní. Kuchyň jede průmyslově;divný číšník; na kvalitu vysoké ceny.

Jakub M.
Dobre jidlo, obsluha prijemna,hezke prostreadi. Pohled do kuchyne je zajimavy skrz sklo. Nicmene v teto cenove kategorii je to klasika tip: malinova limonada :-)

Leña H.
Prrety high prices for Brno. The main dish was great, but both desserts we had sucked - too dry, no taste. Must admit that there are way better places here in Brno

Sandra M.
Moc příjemná restaurace, svěží design a velmi vydařené jídlo. Obsluha sice trochu tápala, ale za to si můžeme trochu sami, protože jsme si vybrali opravdu malý stůl, na který se nic nevešlo :)

Franta K.
Krasna restaurace,super jidlo,prijatelne ceny,pozorna obsluha.

Ján M.
Heslo na wifi: restaurace

Tereza H.
Nutno uznat, ze ani cappuccino nebylo dobre, hodne vodove. Jídelníček vypadal slibne, nicméně na kávu uz se tam nevypravim.

Brady C.
Great food, wonderful staff. Had a wonderful evening here. Jen tak dál!

Karel B.
Když se to proměnilo ve Forhaus, je to výhra.

Mira J.
Obrovsky vyber zakusku, zato priserne esspresso. Doporucuju mini florentynky! Nejlepsi, co jsem kdy mel :)