Restaurace v Brně
 

Il Cavallo Brno

Restaurace Brno
Křížkovského 33a, Brno
Otevírací doba
Po-Pá 11:00-23:00
So 12:00-23:00
Ne 00:00-00:00

Italskou restauraci a pizzerii jsem již navštívili a můžeme doporučit. Útulný malý podnik, kde dělají házenou pizzu, italské saláty i těstoviny. Na pizzu používajá kvalitní suroviny (prosciutto, parmazán, plody moře ...) a prostředí je v takovém domácím dřevěném skromném stylu. Do restaurace dojedete šalinou č. 1 - zastávka Výstaviště hlavní vstup.
Mapa


Il Cavallo - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Gabriela R.
Chodíme docela často, máme blízko. Nicméně dnes naposled. Už několikrát se nám stalo, že jsme dostali pizzu, kde chyběly některé ingredience uvedeny v lístku, že to prostě nemají, nikdo se neobtěžoval nám to říct předem, cena pizzy snížená až po upozornění; dvakrát v průběhu čtvrt roku jsme si objednali šopský salát a pokaždé neměli balkán. Na naši žádost o olivový olej se na nás obsluha koukala, co že to jako chcem, že to oni nevedou... v italské restuaraci??? O obsluze nemluvíme, otřesná, nepříjemná, drzá, dnes po stížnosti, že v pizze zase chyběla jedna ingredience nám bylo sděleno, že když nejsme spokojeni, co tam vlastně chodíme...:-) takže chodit už nebudem:-) vřele nedoporučuji...