Restaurace v Brně
 

Indická restaurace Namaskar Brno

Brno > Židenice, Obřany, Maloměřice > Indická restaurace Namaskar
Restaurace Brno
Táborská 157, Brno - Židenice
Otevírací doba
Po-Čt 10:30-22:00
Pá-So 10:30-23:00
Ne 11:30-22:00

V nově otevřené indické restauraci Namaskar v Brně budete mít Indii jako na dlani. Indičtí kuchaři si s jídlem opravdu vyhrají a jídla jsou dodělány k dokonalosti. Denní menu restaurace najdete na jejich FCB stránkách. Každý den výběr ze 3 druhů menu nebo si můžete nechat udělat mix a vyzkoušet tak všechny menu.
Mapa


Indická restaurace Namaskar - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Olda
Slovenská dívka co obsluhovala byla strašně pomalá, i když tam nikdo zrovna nebyl. Dezert jsme dostali jiný,aniž by nám to slečna vysvětlila. Rajtu nám nedala,která byla v ceně,až po vyžádání, odvětila to tím řek,že to nikomu nechutná a lidi to vrací :D

Lukaš
Jak už jsem psal v recenzi na restauraci GOA, indická kuchyně neni mou nejoblíbenější, ale sem tam? warum nicht..:) Každopádně Namaskar není žadná výhra...:( Prostředí je takové hodně nic neříkající, strohé a o útulnosti se nedá mluvit ani v nadsázce. Třešničku na dortu tomu všemu dává mexický klobouk nad barem :D K jídlu...průměrná kuřecí polévka a stejně tak průměrné vepřové maso s pálivou omáčkou...Nutno podotknout, že jsem si objednal úplně něco jiného, ale náš mladý ind to nějak nepobral...až na jednu výjimku donesl každému strávníkovi něco jiného, což se jen tak nevidí.. Za mě bohužel podprůměr a v porovnání s GOA určitě horší...

jura
pizděc, pomalý, nerozumi cz, muchy, kokodžambo.

Pavel
Na meníčku čočková polévka - super, trošku pálivá, potom jsme si dali mix a nejlepší bylo jehněčí masala, a špenát, kuřecí maso nebylo moc dobré. Obsluha příjemná a je tu hezká venkovní zahrádka s koutkem pro děti.

Erna C.
Cheap daily menu, large portion, polite and good service.

Lukin T.
Vyborne indicke jidlo. Casto jezdime i na menicka behem tydne v praci.

Lukáš M.
One of the best indian food in Brno!

Aneta P.
Everything you choose from their menu will be 100% delicious, tasty, amazing and omg!!! :)one of the best indian restaurant in Brno!

Radek N.
One of the best indian restaurants in Brno,maybe even the best one.Interior might not please the eye very much, however the food there is delicious, you can feel the true taste of all the ingredients.

Vojta K.
Good food, quick service

Macko V.
Awesome food, lots of vegetarian options.

Magdaléna T.
Jedlo je vyborne,rozplyva sa na jazyku.Jedine, co by som vytkla je dlhsie cakanie na jedlo.Ale na druhu stranu je tu prijemna atmosfera a jedlo za to stalo.Ak mate radi indicke jedla, tak nevahajte.

Tereza N.
Amazing restaurant, nice people, delicious food. I love this restaurant!

Petr D.
Latest experience is kinda different from the previous one. Long waiting times for food (1 hour). Food, Naan and rice are also not so tasty. They were great, but now little by little they are worse.

Barča K.
Milá obsluha,jídlo výborné! Akorát bacha na to, že jemně pálivé je ve skutečnosti hodně pálivé. Jediný nedostatek je výzdoba. Interiér nic moc.

Viktor Vik K.
Docela dobrý menu, když je tu více lidí, celkem si počkáte :(

Haczek
Velmi dobre (a tez palive) indicke jidlo. Interier po predeslem podniku je ponekud prazdny a neutulny. Ale skvele jidlo a obri porce to zachranuji.

ThreeRs S.
Navratan Korma

ThreeRs S.
Yummy Spring Rolls

Bone S.
heslo na wifi je: 2013tabenda