Restaurace v Brně
 

Izakaya Ebisu Brno

Restaurace Brno
Slovákova 8, Brno
Otevírací doba
Po-So 17:00-24:00
Ne zavřeno
Tel: 777 246 622
http://ebisu.cz/

Opěvovaná japonská restaurace, která má mnoho co nabídnout! Majitelka z Japonska, která se přistěhovala do Brna si zde otevřela tradiční japonskou restauraci. V nabídce japonských jídel není sushi, ale i tak je restaurace stále plná, a proto doporučujeme pokud máte v plánu zajít na jednu či více z japonských specialit, udělat si raději rezervaci.
Mapa


Izakaya Ebisu - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Pavlína
Výborné jídlo, pohodová klidná atmosféra,ochotná a příjemná obsluha..

Joe
O Ebisu jsem hodně slyšel, tak jsem se šel podívat. Relativně plno, což je dobré znamení, jídlo bylo velmi dobré, cheesecake se zeleným čajem byl asi nejlepší cheesecake, co jsem kdy jedl. Na druhou stranu obsluha mi přišla trochu mimo. Vzhledem k tomu, že jsem byl v restauraci poprvé a chtěl jsem ochutnat jak vaří, tak jsem si chtěl dát dvě různá jídla. Ten slovenský hoch z toho byl uplně vyvedený z míry, několikrát opakoval, že to jsou dvě hlavní jídla a že jestli chci salát, tak ať si dám ten salát, který není hlavní chod. Vůbec nedovedl pochopit, že by si někdo chtěl dát dvě jídla. Možná mám z evropských restaurací zkreslenou představu o stravování, ale přišlo mi divné taky to, že jídlo vám donesou v malých miskách a položí je (spolu s příborem) přímo na stůl, a to bez ubrousku. Nikde jinde se v restauraci můj příbor přímo nesetká se stolem, ale tady ano. I v jídelně na základce má člověk aspoň tácek. Bylo to takové rozpačité. Jídlo bylo super, ale od té doby mě nikdy nenapadlo tam jít znovu.

dalda
Vzhledem k tomu, že jsem už věděl, co čekat, se mě zde líbilo. Nebylo úplně plno, jídlo výborné - hlíva butter, masové kuličky, rýže, kimchi. K pití 2dcl bílého. Obsluha rychlá a stíhala bez problémů. Návštěva i bez rezervace.

iveta Novotna
ZDE NALEZNETE ODPOVED, PROC JSOU JAPONCI TAK STIHLI. CENNA ZKUSENOST.

Honza P.
Po precteni clanku na idnes jsem se definitvne rozhodl ze tuto restauraci musim take navstivit. Rezervace probehla v poradku. Predkrm i hlavni jidlo bylo vynikajici dle ocekavani a lidi tu maji fakt spousty. Obsluze nemuzu take nic vytknout takze vecere s pritelkyni v teto asijske restauraci byl velice dobry napad.