Restaurace v Brně
 

Na Vyhlídce aneb u Černé báby Brno

Brno > Královo Pole, Žabovřesky, Lesná > Na Vyhlídce aneb u Černé báby
Na Vyhlídce aneb u Černé báby
Soběšická 154, Brno
Otevírací doba
Po-Čt 11:00-23:30
Pá-So 11:00-24:00
Ne 11:00-22:00

Tradiční česká restaurace, která se může pochlubit dávnými a těmi nejlepšími recepty našich babiček, které v kuchyni uplatňuje. Zde máte záruku vždy domácí kuchyně z čerstvých surovin bez umělých přísad a polotovarů. Na čepu máte vždy 2 stálice + třetí pípa, kde můžete zkusit pivo z menších pivovarů. Info o zrovna čepovaném pivu získáte na facebooku nebo na telefonu.
  • - na čepu Plzeňský prazdroj a Bernard + třetí pípa
  • - česká restaurace s recepty našich babiček
  • - domácí kuchyně
  • - nekuřácké prostory a WiFi zdarma

Speciality restaurace:
  • - vepřový řízek velký jako sloní ucho

Mapa


Na Vyhlídce aneb u Černé báby - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Jaroslav
Chodíme do restaurace pravidelně,hnus,špínu a smrad jsem tam nikdy nezažil. Hnus jsou takový lidi co dokáží vyplodit něco jako paní Pavla. Přeji restauraci co nejméně takových lidí a pokračujte dál ve své práci.

Pavla
HNUS!!! Prostředí - špína, zažraný mastný prach, špinavý ubrus, totální nevkus a jako třešinka na dortu oprýskané talíře - to jako vážně?! OSTUDA!!! A tatarák nám donesli napůl zelený, maso zavánělo, personál byl nepříjemnej a začal nám mávet papírem pod nosem, že tam ráno byla na maso kontrola. První co z číšníka vyjelo, že nám ale peníze za voucher nevrátí. No otřesný zážitek!!! Je mi líto syna, koupil nám to jako dárek. Kdyby to tam viděl, asi by se neudržel a číšník by skončil s rozbitou hubou. To je tak, když si kdejaká špína myslí, že si může otevřít restauraci. Ještě jednou - HNUS!!!

Jiří U.
Pokud si někdo jde užít slevový kupon, jak v komentářích čtu, primárně volí restauraci v potížích, má zkušenost na základě objednaného rodinného obědu, to jenom stvrzuje, personál hraje milou hru o rodinné hospodě, ale nepamatuje si objednávku byť si jí zapisuje a po 90 minutách nekompletně nicméně s úsměvem teprve servíruje. Steaky výborné k ostatnímu výhrady, sousedství velkého sídliště a slevové kupony jistě nedonutí majitele na zaníceném amatérismu něco měnit. Škoda.