Restaurace v Brně
 

Pellegrini Brno

Restaurace Brno
Náměstí svobody 18, Brno
Otevírací doba
Po-Ne 08:00-23:00

Jedna z nejlepších kaváren, které v centru Brna najdete. Kavárna se zaměřuje na Itálii a tak vypadá i nabídky. Italské kávy, punče, Bombardino a dezerty. Kromě kávy zde nabízí i výbornou křupavou pizzu, kterou můžeme vychválit až do nebes. Kromě pizzy jsou v jídelním lístku i italské sendviče a pokrmy.




Mapa






Pellegrini - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Lenka
Hrůza od začátku do konce, creme brulee sražené, vrátili jsme, do frappe zapomněli dát led, obsluha příšerná. A položka v nápojovém lístku 1l vody z kohoutku za 45,- Kč (jestli si správně pamatuji) nás dost šokovala! Nikdy více!!!

Klára D.
Pizza, pasta, lemonades

Lucia K.
Nápoje dobré, šalát s kúskami lososa priemerný. Obsluha však bohužiaľ veľmi nepríjemná. Veľká škoda, reštaurácia v centre mesta si zaslúži za tie ceny adekvátny servis.

Filippo
Pizza is good

David H. H.
Snídaně fajn a za hubičku.

Filip P.
lasagne quattro formaggi jsem dostal uplně horké, byly očividně pečené hodně naprudko - připečené kraje a studený střed. Drink - nealko michito ok.

Todor 1.
Best pizza in Brno.

Шурочка .
perfect spot to drink coffee in the centre

Marek J.
Obsluha priserna ... a zbytek? Kdo vi, obsluha je priserna!

Andělka B.
Hrůza. Nic víc. :D

Maciej S.
Pizza if youblike super thin pie

Barunka H.
Lasagne na jedničku.

Tea S.
Příjemná restaurace na svobodaku. Dobre jidlo i příjemná obsluha, ale pokud si chcete zajit na levnější italskou kuchyni, tak doporučuji La Patas. :)

Dave M.
Have the pizza. It's amazing. And ask for Maria. Super waitress. Love the place. Coffee also excellent.

Lena C.
wifi heslo pellegrini2014

Alex
Coffee is decent. Above average the milk they use. You can have a nice view on freedom square from the second floor. I won't go there however, if you hate smoke.

Đandýno .
good pizza but Cantina Znojmo is da BESTE! but i would definately recomend it!

Michal M.
Velice prijemna kavarna s naprosto neobvykle prijemnou obsluhou😊 Vynikajici chutovky a zakusky. I pizza ma poctive krupave testo... Jedna z nej kavaren v Brne!

Tomas
Smokers stink :(