Restaurace v Brně
 

Pivní bar Atrium Brno

Pivní bar Atrium
Josefská 5, Brno
Otevírací doba
Po-Ne 11:00-01:00

Pokud vám kručí v břichu, nastává nejvyšší čas skočit si na pořádnou českou baštu a zapít to pár dobrýma pivkama. Přes poledne příjemná restaurace na odpolední menu a k večeru nezaměnitelná pohodová pivnice - přesně takový je pivní bar Atrium v centru Brna.
  • - pivní bar s nabídkou českých jídel
  • - velký výběr piv
  • - vynikající meníčka za dobrou cenu a přátelská obsluha

Mapa


Pivní bar Atrium - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Miloš
Dnes, 29.11.2017, jsme navštivili vaši restauraci, měl jsem dojem že jsem se vrátil před 31.květen letošního roku, kdy začal platit protikuřácký zákon. V uzavřené místnosti, kde je na dveřích uvedeno " Bez obsluhy" se kouří, viděl jsem že tam číšnice i obsluhuje a kouř je ve všech prostorách restaurace. Byli jsme tam naposledy.

Miloš
Dnes, 29.11.2017, jsme navštivili vaši restauraci, měl jsem dojem že jsem se vrátil před 31.květen letošního roku, kdy začal platit protikuřácký zákon. V uzavřené místnosti, kde je na dveřích uvedeno " Bez obsluhy" se kouří, viděl jsem že tam číšnice i obsluhuje a kouř je ve všech prostorách restaurace. Byli jsme tam naposledy.

Pepa
Návštěva dne 30.10.2015, pivo podmírové 1 cm. Žebra tučná, nedopečená, bez chuti. Obsluha pomalá. Vždy jsem zde chodil rád a chutnalo mi zde. Nevím co se stalo, buď změnili majitele, kuchaře nebo marketink...Už zde nepůjdu.

Lenka
Dobrý den,včera jsme s přáteli navštívili vaší restauraci ,bylo nás dost,abychom jsme udělali slušnou utratu.Jelikož slečna servírka,asi neměla svuj den,tak jsme vám tu tržbu neudělali,protože jsme dlouho čekali na všechno,a když už jsme dostali pivo ,tak s velikou podmírou....se slovy,že to dojde.Při placení,nám bylo naučtováno o pár piv více.O jídle jsme museli hodně dlouho diskutovat,prý se ted dělají nápoje.Prostředí bývavalo kdysi podstatně lepší,ale to už ted je nám jedno,jako parta si najdeme jiný podnik.S přáním at má servírka lepší dny,nebo si najít jinou,vám přejeme hodně sil,štěstí a spokojenosti....

Ondra P.
Nejlepsi tu maji nekompromisne plneny bramboraky, porce jako kravjsou fakt luxusni

Pavel J.
Sem si vždycky rád zajdu na českou kuchyni na meníčko nebo večer na tatarák, obsluha je naprosto parádní a přátelská :)

Tereza S.
Moc dobré koleno. Bernard ok.

Milan P.
Good Bernard and nice food.

Tomáš K.
Na dobrého Bernarda jedině do Atria. A taky na dobrou topinku s masem.

Ori D.
Nejlepší Bernard v Brně

Pajas K.
Nově otevřené prostory s novým posezením a vymalováno. Nepůsobí to tady tak zakouřeně jako dřív takže v tomto posun dopředu. Jídelák ovšem stále působí tak že pamatuje rozlité pivo z první republiky

Tobias
Krkovicka byla paradni. Stavnata a plna chuti. K tomu peprova omacka jak ma byt. Za tu cenu jsem dlouho nemel nic tak dobreho.

Zuza
Jsou zde zajímavé akce.

Pajas K.
Pivo a obsluha super ale jídelní lístek připomíná trhací kalendář

Fína K.
Kazdou sobotu vynikajici.a.obrovsky steak, my meli z kotlety a oblizovali se az za usima :)

Milan P.
Na Bernarda sem stojí zajít.

Tomas B.
Pivo výborné, ale kuchyně šla do kytek. Stůl vedle dostal plesnivé tvarůžky a my úplně vysušená žebra bez chuti. Byl jsem zde naposled.

Tomas
Pivo výborné, žebra levné ale absolutně bez chuti

Jana K.
Za 44 piv koleno zdarma a v neděli 150 g tatarák za 89,-

Pajas K.
Pivo Bernard a občas trochu zakouřeno

Víťa P.
V sobotu v akci steak, v nedělu v akci tatarak a teď nově v úterý v akci koleno.. Mňam

Pavel .
Výborný žebra.

Martin G.
Tatarak zdrazen na 99, ale stale fajn!

marek c.
sobota - steak z krkovice nebo kotlety za 69,- a v nedeli tatarak za 89,- pozor oboje az od 15 hod