Restaurace v Brně
 

Portum - Maximus Resort Brno

Brno > Bystrc, Komín, žebětín, Kníničky > Portum - Maximus Resort
Portum - Maximus Resort
Hrázní 4a, Brno
Otevírací doba
Po-Ne 07:00-23:00
Tel: 603 459 172
546 221 035
Jídelníček restaurace
www.maximus-resort.cz

Prvotřídní hotelová restaurace s nabídkou klasických českých jídel i světových specialit. Udělejte si čas pro sebe, poseďte a dejte si něco dobrého v hezké restauraci s krásným výhledem na brněnskou přehradu.
  • - hotelová restaurace na vysoké úrovni
  • - otevřená zahrádka v letních měsících
  • - svatomartinské menu

Mapa


Portum - Maximus Resort - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Roland B.
Fajn Spa. Jedlo ale priemerne.

Libor M.
You feel like a hostage of the hotel management when trying to get wifi connection. They think they have a very good ratings so they can do whatever they want to offer you wifi. Very disappointed!!!

andipasti
business traveller? ok. orherwise: stop!!! dont come here. u dont get any service better than in Lidl (throuout the whole hotel. it has system :) ). it was a really disapointing experience.

petr m.
Super wellness.

Steve P.
Zrovna tu jsem na nějaké přednášce. Prostředí fajn, občerstvení super, jídlo ok, káva nic moc, personál cateringu/restaurace naprosto nemožnej.

Milan O.
Dobré Wellnes někdy hodně lidí. Sauny by chtělo více větrat. Venkovní prostředí je pěkné a vybavenost na úrovni. Čistota dobrá.

Radek K.
Wellness Infinit maximus

Jirka C.
Opravdu velmi dobrý wellness hotel, který si přídomek "wellness" skutečně zaslouží. Vkusně a moderně vybavené prostory, parádní sauny, bazén, fitko... Vše korunuje velmi příjemná obsluha. Doporučuji.

Vítek H.
Krasny hotel, uzasna kuchyne

Václav M.
Supr bowling, jen mají dost blbě vyřešené sezení. Člověk se tam dost mačká

Vladimir S.
výborné nové tenisové kurty s umělou trávou a granulema :-)