Restaurace v Brně
 

Baroko Brno

Restaurace Brno
Orlí 17, Brno
Otevírací doba
Po-Čt 11:00-23:00
Pá 11:00-01:00
So 11:00-24:00
Ne zavřeno

Restaurace a vinárna.
Mapa


Baroko - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Lucka.K.
Restauraci jsme navštívili poprvé, překvapil nás příjemný a vkusný interiér. Jídlo nás nezklamalo - dobře upravený steak z krkovice a kořeněné bramborové plátky přítel si dobře pochutnal. Já jsem si dala nilského okouna kterého měli ve speciální nabídce a ten byl taky velmi dobře upraven. Nemohu si stěžovat snad na nic jen mi zde přišlo trošku chladno ale kdo by to čekal když to bylo ve sklepních prostorech :D

Rosispergia ..
Not as bad as vlk, but really close to that same range. Food not very tasteful...

Vesela A.
great wine pub in old town Brno

Nikola N.
Byla jsem velmi překvapená, jak velká je tahle restaurace. Moc krásná atmosféra. Dala jsem si buchticky s vanilkovým krémem z menicka. Jídlo skvělé, obsluha a ceny taktéž! Určitě se sem vrátím!

Jaroslav K.
Kuchár nevie. Presolene jedlo, arogantne spravajuca sa obsluha. Nikdy viac a to nie som narocny konzument! No more! Please, try other restaurants!

Marek T.
Mila obsluha, dobre jidlo, hezke prostredi, skvela lokalita. Co vic si prat?

Kristýna .
Krásná restaurace, penne s kousky lososa a bazalkovým pestem byly výborné! 😊

Tomas P.
Při večerní návštěvě byla velmi nepříjemná obsluha, která zastínila vše ostatní. Vysvětlením měla být únava servírky (6 dní v práci). Není důvod návštěvu opakovat. PS: restaurace je bez signálu.

Pavel H.
Prijemna restaurace, docela dobra menicka, jidlo z jidelniho listku lepsi. Na rodinnou oslavu nam udelali na objednavku specialni menu, ktere bylo opravdu povedene. Doporucuju, sazka na jistotu.

Pajas K.
Příjemné prostředí a obsluha. Obědová menu jsou dobrá za přiměřenou cenu.

Tomas H.
Rychlý chutný oběd za dobrou cenu. Vůbec Jsem nečekal a obsluha byla milá .

Honza P.
Obsluha se chová arogantně -> nehodlám dál přispívat na její výplatu. Nabídka piv: Pilsner U., Gambrinus, Fénix, Kingswood. Obsluha nechodí, objednává se u baru. WiFi heslo: baroko.org

Karin
Hezké místo na rande :) Dobré jídlo za průměrné ceny.

Honza P.
Krásné prostředí, pomalá obsluha

Stephen S.
Quality steak

Matěj D.
Pěkně prostředí, ALE otřesná nepříjemná obsluha, která slovu pomalá dává nový význam. Číšník se potichu plížil kolem naší společnosti, abychom náhodou něco nechtěli. Tragédie pro firemní večeři...

Ondřej B.
Bacha - na některých specifických místech uslyšíte díky klenbě, co si šeptají lidé u stolu na druhé straně restaurace...a naopak :-) Jinak jídlo ani obsluha v Baroku nic extra.

Tomas K.
Really good food, really good wine, sometimes the staff is busy, but...

David G.
Heslo na wifi je baroko.org - a neni tu signal.