Restaurace v Brně
 

PADOWETZ Original Restaurant Brno

Brno > CENTRUM - střed, Veveří, Černá pole > PADOWETZ Original Restaurant
Restaurace Brno
Masarykova 34, Brno
Otevírací doba
Po-Čt 11:00-24:00
Pá-So 11:00-01:00
Ne 11:00-23:00
Tel: 530 502 332
734 617 456
Jídelníček restaurace
www.padowetz.jols.cz

PADOWETZ - nabízí svým návštěvníkům příjemné posezení. Ať už je to u piva u oběda či večeře, za každé situace bude plnit vaše přání vstřícná obsluha.

Udělá vše pro to, abyste se u nás cítily příjemně. Každý den máme pro vás, naše návštěvníky, připravené denní menu a širokou nabídku hotových jídel a nápojů.

PADOWETZ - nabízí Vám nejen příjemné posezení u chutného jídla, ale též ideální prostor pro firemní akce, svatby rodinné oslavy! Restaurace se nachází téměř centru města Brna naproti vlakovému nádraží. Snažíme se nabídnout nejlepší kuchyni široko daleko, za dostupné ceny.

Naším dlouhodobým cílem je poskytovat nejlepší restaurant v Brně!

Restaurant Padowetz v samém centru Brna s nejlepším plzeňským tankovým ležákem, delikatesní českou kuchyní a prémiovou španělskou kávou Montecelio.

Přijďte si k nám pochutnat!
Těšíme se na Vaši návštěvu.


Mapa


PADOWETZ Original Restaurant - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Zlata
Pěkná restaurace,ale to je z mého hlediska bohužel vše.Zmatené servírky,že si nepamatovali,kdo si co objednal,neustále obcházeli stůl co 2 minuty až to bylo nepříjemné a obtěžující.V nápojovém lístku chyběl výběr druhů vín a kávy.Hlasitá hudba,že nebylo pomalu slyšet vlastního slova.

Petr
Dneska jako vždy výborné meníčko - roštěná se zeleninkou a brambory s timiánem :)

Bara
Hezké prostory, ale zakouřené, rozdělení na kuřáckou a nekuřáckou část je opravdu vtipné. Obsluha je katastrofální, zmatená a nepříjemná. Jídlo i pití je poměrně drahé vzhledem ke \"kvalitě\" obsluhy, v menu nejsou uvedené horké nápoje, tedy i cena je pak pro vás překvapením. Celkový dojem zlepšuje jen výborné jídlo (pokud tedy dostanete to, co jste si objednali), ale vzhledem k ostatním nedostatkům vím jistě, že do Padowtze se již nevrátím. Možná byl lepší jako nonstop, alespoň si na nic nehrál :-) leden 2015

Tina
Včera (říjen 2014) jsem tam byla jen na skok za kamarádkami, tudíž jsem si chtěla dát jen rychlé nealko. Číšník reagoval velmi podrážděně, když jsem se ho nevinně zeptala, zda mají Kofolu, takže mi nezbývalo nic jiného než si dát předražené dvě deci Pepsi, za které mi navíc naúčtoval ještě o dvě koruny více, asi čekal, že při placení částku \"zaokrouhlím\" na 40 Kč. Navíc je vevnitř přítomný zápach z kuchyně, nerada na sobě cítím restauraci, ve které jsem strávila půl hodiny, celý večer. Určitě se tam nebudu vracet.

Roman N.
pekny interier, prijemna a rychla obsluha, dobre pivo, chutne a teple jidlo, rad prijdu znovu.

Jana K.
Navštívili jsme spolu s přáteli tuto restauraci, už kvůli jejímu nedávnému znovuotevření. Přišli jsme sice bez rezervace, ale včas - před hlavním večerním \"kšeftem\". Poté, co jsme totiž dovečeřeli, celý podnik se doslova \"nasypal\" a byl opravdu dobře zaplněn. Atmosféra byla velmi příjemná a moderní interiér to jen umocňuje. Pozitivně hodnotím i čisté toalety, vkusné vybavení restaurace a rychlé a spolehlivé Wifi. Nemohu souhlasit s předchozími komentáři, že obsluha nebo snad jídlo by byly v nepořádku. Ba naopak, polévka horká a poctivá, steak nevysušený a krásně medium rare, zelenina čerstvě ugrilovaná a výborně kořeněná, tiramisu lahodné s amarettem. A obsluha? Naprosto prvotřídní! Pan manager David, nejenže vždy plnil bezodkladně naše přání, ale především s úsměvem a profesionálním projevem - a to i ve velkém stresu při zaplněné restauraci! Vždy nás pobavil milým gestem nebo vtípkem a na placení jsme rozhodně čekat nemuseli. Rozhodně za mě a moje kolegy hodnotíme velmi pozitivně a těšíme se, až se sem zase vrátíme.