Restaurace v Brně
 

Sklípek - zavřeno Brno

Sklípek - zavřeno
Dřevařská 24, Brno
Otevírací doba
Po-Pá 11:00-23:00
So zavřeno
Ne zavřeno
Tel: 549 249 382

Pravá česká kuchyně je stále ta nejlepší! Od příchodu nového majitele se mnohé změnilo, ochutnejte ve Sklípku tradiční jídla za dobré peníze a večer rozhodně nesmíte vynechat luxusní masové hostiny! Odbytím večerních hodin se restaurace jako mávnutím kouzelným proutkem rázem stává rájem masových pochoutek! Povolte si pásky a pusťte se do luxusních žeber a pečených kolínek, nic lepšího Vaše břicho rozhodně nezažilo! Sklípek nahradila restaurace U Pavlínky.
  • - tradiční česká hospůdka
  • - výborné pochoutky k pivu
  • - výběr z několika druhů točených piv

Speciality restaurace:
  • - žebírka, tataráčky a kolena

Mapa


Sklípek - zavřeno - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Lukáš
Také jsme byly s přítelkyní nemile překvapeni nemožností se objednat po telefonu. Po osobní návštěvě již víme, že vouchery do restaurace Sklípek, která se tak již ani nejmenuje je možné jen u původního majitele, nebo reklamovat u slevového portálu. Od té doby, co je tam nový majitel, cca měsíc, je to jiná restaurace. Ostatně má již nové jméno :). Vše již funguje jak má.

Josef
Restaurace OK, ale v poslední době, po údajné rekonstrukci se tam není možné dovolat a konec platnosti voucheru se blíží...

Felix
Chutné a velké porce. Skvěle vychlazené pivo, doporučuji všem.

Luisa
Vedoucí v podmínce, má exekuce, tak co by jste chtěli :)

henry
Nekupujte vouchery do této restaurace - Jsou to ZLODĚJI!!!! nabízí kupóny na internetu, berou rezervace, ale pak hospodu zamknou a nikdo tam není ani nedá vědět. HNUS a doufám, že na to ty svině doplatí !!!!

Jana
NEDOPORUČUJI nikomu, aby si sem kupoval voucher!!!Objednala jsem si tatarák a žebra, rezervovala místa a když jsme přišli před Sklípek, bylo zavřeno, nikde žádná cedule, telefon buď nikdo nebral nebo byl nedostupný. A bylo nás tam takových víc. Sem už mě ani mé známé nikdo nedostane!

Alena S.
Hrůza, vrchní začal topit až v 17, takže zima, obsluha pomalá, koleno neopečené, plavalo v jakési vodě, za 1 pivo a 2 deci vína 70 Kč!!! Už nikdy...

Petr .
S obědy jsem tu velmi spokojen. Přátelský servis a velmi se mi líbí servírování polévky.

Ondřej G.
Nejhorší podnik v Brně. Neurvalý provozní, naprosto dementní a věčně plný systém rezervací a velké problémy s vouchery.

Jan K.
SklipekINET: 2525252525

Lubor J.
Obyc hospoda...normalni jidlo za velmi dobroucenu...specialitka je objednavani pres pdacko...

Pospa
Nejhorsi obsluha! Na 2 piva cekame dyl jak pul hodiny a to je obsazenej krome nas jenom jeden stul.

Milan H.
Správná lokace Dřevařská 24