Restaurace v Brně
 

Soul Bistro Brno

Restaurace Brno
Jezuitská 7/10, Brno centrum
Otevírací doba
Po-Pá 08:00-22:00
So 10:00-22:00
Ne zavřeno
Tel: 773 179 212
www.soul-bistro.cz

Nové postavená opravdu kvalitní restaurace / bistro v srdci Brna kousek od Svoboďáku. Rozhodně se podívejte na facebook na krásná jídla, která vychází z jejich kuchyně. Denní menu na celý týden najdete vždy na facebookových stránkách bistra Soul.
Mapa


Soul Bistro - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Bankovní technika spol.s.r.o.
Dobrý den,dovolte mi představit naši společnost Bankovní technika spol.s.r.o. Zabýváme se prodejní a servisní činností od roku 1992 v oblasti malé a velké bankovní techniky (počítačky bankovek, stravenek, počítačky mincí, detektory na falsifikáty MONIRON apod.) Na základě 20ti letých zkušeností se orientujeme jen na ty nejvyspělejší výrobce techniky v jednotlivých segmentech, což je zárukou té nejvyšší kvality. Pokud budete mít zájem mohu Vám zaslat e-mailem nezávaznou nabídku počítaček pro příjem a rychlé a přesné přepočítání hotovosti s kontrolou pravosti bankovek ,viz. (www.banktech.cz ). Na počítačky je záruka 24 měsíců a servis je zajištěn našimi servisními techniky po celé ČR. Hezký den Rubíčková Marie obchodní oddělení +420 731 334 813 e-mail: m.rubickova@banktech.cz Bankovní technika spol.s.r.o. Kollárova 22 Ostrava - Mariánské Hory 709 66 tel: +420 596 620 444 - 5 fax: + 420 596 627 028 e-mail: banktech@banktech.cz www.banktech.cz ________________________________________

Mirka
Nejhorší obsuha na zahrádce od drzého otrávené číšníka jménem Martin. NIKDY víc si nechci otrávit odpoledne......kéž by došlo na slova z filmu: \"host vyhazuje číšníka, jiná doba. \"

Klára D.
It's good. Not the cheapest, but it's OK

Anatoĺ P.
They accept cards

Grafton C.
I had a great fish and chips here today. The teriyaki salmon with rice was also perfect! Good coffee, good food, good service. Dog friendly! Looking forward to next time.

Teréz Z.
Great fish and chips and great sandwich 🖤

Ton O.
Service is incredible

David K.
Amazing breakfast #bagel, I also had a very nice decaf cappuccino. Good atmosphere and all round a nice interior. It’s a bit above the average price for breakfast in the city center but well worth it!

Tereza O.
Relaxed place in the city center to visit for lunch, dinner, wine or coffee. Delicious food, fried rice is amazing. Reassonable price, 150-200 CZK per portion.

Anička T.
Cozy atmosphere, nice music, very good brunch, nice staff.. nothing to complain about. 5⭐

Martina
Amazig food but terrible and lazy staff. 👎

some D.
Sometimes it's a long wait even if place isn't crowded.

some D.
Sometimes waiting can take too long. We waited for a fried egg with salat for 35 mins in the morning. Other than that, place is great.

Olga G.
Have been waiting for French toast more than 30 minutes while just 2 more tables are occupied...

Derry B.
Fish and chips and beer oh my

Alena N.
Posh, staff isn't so nice.

Olga B.
Beef sandwich with homemade french fries 🌝🌝

Andrew P.
Really great place. Fun staff. Local hang out. Delicious frittata. Heard the cakes are to die for. Will be back!

Dóri K.
Good place, but they don't accept credit card.

Zuzana B.
WiFi password: supertajne

Renata R.
good food...

Martin S.
good service + nice meals = greate bistro

Katerina D.
Tomato soup, beef sandwich

Jenny S.
Fish and chips were nice. Very friendly and nice staff. They don't accept cards and I didn't have $ to tip, only to pay for my food. She was so understanding. Thank you kind girl, I will remember it.

Y K.
Chill vibe. Nice food. Friendly staff.

Magdalena M.
I really tried to give this restaurant another chance but the service is so bad that it completely ruins the otherwise great atmosphere and joy of good food. You should seriously move your arses, guys

Marko E.
Staff should up their game

julius L.
Watch some YouTube videos on how to cook fish and chips. No crunch tasteless and limp. Their motto:"Live to eat not eat to live" Serve something to satisfy the palate, and one can live by those words.

Svetlana P.
Cozy! Lovely! Tasty!

Rafael F.
NEVER COME HERE! We ordered a grilled chicken and waited for 30 minutes until the waitress tells us the kitchen was closed and she forgot to order it. Worst service. Terrible soup.

Veronika
Cozy, great food

Matěj T.
Fish and chips 10/10, beef sandwich was kinda boring. There are plenty of other non-traditional dishes to come back for.