Restaurace v Brně
 

Taiwan Bento Brno

Taiwan Bento
Josefská 25 , Brno
Otevírací doba
Po-So 10:00-22:00
Ne 11:00-22:00
Tel: 607 660 037

Báječný sushi bar a čínská restaurace v centru Brna kousek od hlavního nádraží. Využijte oblíbenou možnost running sushi a dejte si na co máte chuť. Akce running sushi běží po celý den!
  • - sushi bar a čínská restaurace v centru Brna
  • - RUNNING SUSHI
  • - letní zahrádka s pěkným výhledem na Petrov
  • - čerstvé a báječné sushi

Mapa


Taiwan Bento - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Lubor Pitka
Dříve jsme sem chodili moc rádi, ale po poslední zkušenosti již NIKDY VÍCE! Měli jsme řádnou rezervaci na running sushi, přesto nám po příchodu majitelka oznámila, že se omlouvají, ale rezervace pro nás není, bohužel ani nebylo volné místo. Toto se nám zde stalo bohužel již podruhé, takže třetí zkušenost rozhodně nepotřebujeme. Obecně, jídlo mají dobré, čistota a obsluha je horší, ale něco jako systém pro funkční podnik tu neexistuje. NEDOPORUČUJEME!!!

Libor
Do Benta jsem chodil velice rád, poté co jsem seděl u stolečku před kuchyní a viděl, co se tam děje. Děkuji JIŽ NECHCI. Nejenže kuchaři spadlo jídlo na zem, což se pochopit dá, avšak nepochopitelné je, že jídlo hodí zpět a poté vám ho donesou na talíři. Byl ještě sníh, a všude našlapáno, hygiena nulová. Již nikdy více, a dodnes lituji že jsem v tu chvíli nezavolal hygienu.

Vinushka
Konečně pořádné running sushi v Brně! Vyzkoušenost a spokojenost :)