Restaurace v Brně
 

U Královny Elišky Brno

U Královny Elišky
Mendlovo náměstí 1b, Brno
Otevírací doba
Po-So 12:00-24:00

Známý brněnský podnik na mendláku situovaný do romantických podzemních prostor. U Královny Elišky to není jen výborná restaurace ale i vyhlášena vinárna s pravidelnými řízenými degustacemi, kde můžete ochutnat i takové speciality jako křepelky, úhoře či ústřice. Vyzkoušejte něco nového!
  • - restaurace, vinárna a bar v jednom
  • - v zimě je přímo v restauraci velký krb
  • - příjemná zahrádka
  • - široká nabídka vína

Mapa


U Královny Elišky - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Mirek Závodný
Služby jsou na velmi dobré úrovni - rychlý a příjemný personál, je zde možnost se připojit i k internetu. Já osobně nic víc nepotřebuji. Interiér působí velmi stylově, stejně, jako celkové prostředí. Je to prostě pěkný vinný sklípek, u kterého dokresluje příjemnou atmosféru hudba. Jídlo je na velmi dobré úrovni a nikdy se mi nestalo (byl jsem tam asi 5x), aby byly použity nekvalitní suroviny či by jídlo nebylo uděláno tak, jak má. Jasně, ceny jsou tam vyšší, než v nějaké knajpě, ale úroveň všeho je na mnohem vyšší úrovni. O diskotéce jsem ani nevěděl, nicméně známý říkal, že je to tam dobrý a tak jsem se rozhodl se zajít podívat. A opravdu je. Hlavně tam nehrají ty současné neposlouchatelný (s)hity, které jsou tak dobré na proplach mozku. Snad jediné, co bych vytkl, jsou zastaralé informace o této restauraci, protože otevřeno mají rozhodně častěji, sortiment zboží je již poněkud širší (a rozhodně lepší) a mají tam i spolehlivé připojení k internetu.

Alena
Jedinečná restaurace, milý a ochotný personál, vynikající kuchyně.

Andras F.
It's a kind of crap. That's it.

Ioannis P.
Essen Wein Ambiente sehr gut, allerdings komisch leer

Pajas K.
Uvnitr hezke prostory.Bohuzel menu stazene na 4 jidla z toho 3 kureci - pry letni dovolena.Uctuji cuvert 15 Kc/os. aniz by neco na stul dali - dnes snad uz prezitek? Pivo STB 0,33 za 35Kc.Fajn obsluha

Erik B.
Cantina molto caratteristica per cene dall'atmosfera "nobiliare".