Restaurace v Brně
 

Velorex Brno

Velorex
Palackého třída 162, Brno
Otevírací doba
Po-Čt 11:00-00:00
Pá-So 11:00-01:00
Ne 11:00-22:00

Originální designová česká restaurace, která upravuje tradiční české pokrmy do modernější varianty. Díky otevřené kuchyni můžete kdykoliv nahlídnout na přípravu Vašeho pokrmu. Pokud jste milovníky burgerů, rozhodně si ho zde dejte, řadí se mezi jedny nejlepší z Brna.
  • - česká restaurace s originálním designem
  • - otevřená kuchyně a možnost nahlédnut pod ruky kuchařů
  • - letní terasa s grilováním
  • - kuřácká i nekuřácká část

Mapa


Velorex - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Mike
S restaurací Velorex to jde z kopce. Když před třemi lety začínali, byla to luxusní restaurace na úrovni, kam byla radost zajít na skvělé jídlo se skvělou obsluhou a do pěkného prostředí. Postupem času restaurace upadá. Jediné, co se nezměnilo je prostředí. Majitel zřejmě zvolil přístup jako většina podnikatelů, šetřit na personálu a vyždímat co nejvíce peněz. Po dnešní návštěvě do tohoto \"restauračního zařízení\" již nepáchnu. Za 750 Kč jsem obdržel velmi slušné víno (Tramín - výběr z hroznů 2013), připálený stejk z lososa, totálně spálenou grilovanou zeleninu, kofolu. Číšník mi doporučoval k rybě červené víno. Drzá blonďatá servírka se mě zeptala, zda mám nějaký problém. A když jsem se slušně dotázal, zda na nás nezapomněli s objednávkou, že už čekáme 3/4 hodiny, přestože bylo poloprázdno, odvětila, že v jídelním lístku je psáno, že objednací lhůta je až 3/4 hodiny. Rozhodně návštěvu této restaurace NEDOPORUČUJI !!!!!