Restaurace v Brně
 

Zahradní restaurace Green Brno

Brno > Bystrc, Komín, žebětín, Kníničky > Zahradní restaurace Green
Restaurace Brno
Vavřinecká 40, Brno
Otevírací doba
Po-Čt 11:00-23:30
Pá 11:00-24:00
So 11:30-24:00
Ne 11:30-23:00

Příjemná restaurace oblíbená hlavně díky své jedinečné zimní a zahradě a velké letní terase, kde si můžete v klidu vychutnat své jídlo. Celá retaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, takže si své jídlo můžete užít naplno. V zimě můžete posedět v zimní zahradě a přes letní dny zase na venkovní terase.
  • - zahradní restaurace Green
  • - nádherná zimní zahrada
  • - venkovní letní terasa
  • - dobré parkování
  • - kuřácká a nekuřácká část
  • - dětské hřiště a WIFI připojení

Speciality restaurace:
  • -
  • -

Mapa


Zahradní restaurace Green - hodnocení a recenze

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
rianty b.
párkrát objednán steak a ok, s plzničkou na zahrádce v létě ideál..

Josef S.
Jestli je jidlo dobre, nevime. Cekali jsme na nej 45 minut a pak to vzdali. Servirka se nasemu stornu ani moc nedivila, jen si zapalila dalsi cigaro a pokracovala v hovoru na mobilu.

David S.
Steaks, cola only in glass

Zdeněk P.
Výborné pivo, průměrné jídlo. Milá obsluha, ale není jich dost k počtu stolů. Kuchyně také nestíhá.

Petr D.
Tasty food, good beer and kind staff :-)

Green - zahradní restaurace Brno
Již několikátým rokem je v listopadu zahradní restaurace Green rezervována pro pokrmy z hus a kachen v rámci Svatomartinských hodů. S velkou péčí vybíráme pokrmy, které jsou typické pro náš region.

Tomáš K.
Velmi dobre burgery a prijemny personal.

Green - zahradní restaurace Brno
Přijďte od 30. 10. do 2. 11. 2014 do zahradní restaurace Green nejen ochutnat speciality z dýní, ale řekněte si o recept. Naučíme Vás používat skvělé dýně v kuchyni!

Green - zahradní restaurace Brno
Od 9. do 12. října 2014 jsme pro naše hosty připravili festival tataráků. Ochutnejte pokrmy, které běžně na našem jídelním lístku nenajdete.

Roman K.
Degustační menu připravená výhradně z ingrediencí od nejlepších regionálních producentů vaří šéfkuchaři vybraných brněnských restaurací.

Kristýna D.
Moc dobrá steakárna za velmi rozumné ceny..:-)

Roman K.
Na Valentýna do Greenu :-) Dnes jsme doladili domácí karamelovou zmrzlinu, po vášnivé konverzaci a smyslném ochutnávání ji dopolníme o omáčku z bílé čokolády a brownie cookie.

Tomáš F.
Mohu jen doporučit. Chodím sem často a nemám žádné výtky. Jídlo i obsluha perfektní.

Nathalie
jídlo fajn, ale je tu asi nejpomalejší obsluha, co jsem zažila. v restauraci je asi 20 lidí a na hlavní chod čekáme už 1,5 hodiny

Marek L.
Až na rádoby vtipného pinkla jsem byl příjemně překvapen: Dačice i pšeničné Krušovice chutnaly dobře a poctivá uzená domácí klobása k nim bodla jak sviňa :-)

Vratislav H.
Výborná restaurace, kvalitní jídlo a navíc se dokážou postarat i o potřeby nejmenších strávníků.

Tomas P.
Zvěřinové hody. Podprůměrná bažantí polévka, velmi dobrý jelení guláš s vynikajícími bramboráčky a výtečný kančí steak (úpravu bych nazval jinak). Dezerty průměrné. Obsluha milá, jen nepříjemné rádio.

Přema K.
Velmi příjemná restaurace průměrné cenové. Doporučuju.

Michal P.
Takové normální steaky za slušnou cenu. Výborný servis pro děti - automaticky nosí pastelky a omalovánky, mají dětská jídla